Centrum Wypraw Wędkarskich na Mazurach

Kontakt

Wyprawy wędkarskie organizowane są cały rok – także porą zimową. 

+48 607 416 424
Cennik

Zarówno dla pasjonatów żeglarstwa jak i wędkarstwa, mazury to spełnienie marzeń. Dlatego też wzbogaciliśmy naszą ofertę dla wielbicieli wędkarstwa i wypraw po jeziorach Mazurskich. Posiadamy aluminiowe i bezpieczne łodzie z silnikami (z wyposażeniem), oraz łódź rekreacyjną

Wyprawy wędkarskie na mazurskie jeziora

Wędkarstwo na Mazurach

Uwielbiasz wędkarstwo, jednak brakuje ci czasu, wiedzy bądź sprzętu?

Wystarczy zgłosić się do nas – niezależnie czy jesteś sam, czy wraz z kolegami tworzycie grupę – zorganizujemy profesjonalną wyprawę na mazurskie jeziora.

Zaczynając od noclegów w naszych drewnianych domkach na mazurach w miejscowości Piecki, poprzez transport łodzi, sprzętu i ludzi na wskazane jezioro, bądź na miejsce które my polecimy. Przygotujemy cały niezbędny do łowienia sprzęt a przewodnik, który czuwa nad Państwa bezpieczeństwem służy dobrą radą i pomocną dłonią.

Tak przygotowana wyprawa może skończyć się tylko w jeden sposób – złowieniem taaaakiej ryby 😉

Nasza oferta to między innymi:

  • Możliwość wypłynięcia z Przewodnikiem na największe jeziora Mazurskie, m.innymi jezioro Śniardwy które położone jest w obrębie Mazurskiego Parku Krajobrazowego w południowej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w dorzeczu Pisy. Poprzez cieśninę zwaną „Przeczką” Śniardwy połączone są z jeziorami Bełdany i Mikołajskim, a krótkim kanalikiem z jeziorem Łuknajno.
  • Wyprawy i wędkowanie na najczęściej odwiedzane przez wędkarzy i turystów jeziora, m. innymi wcześniej wspomniane jezioro Śniardwy na którym jest największa efektywność połowu ryb – okoń, sandacz, szczupak, leszcz
  • Oferujemy zarówno wędkowanie zawodowe jak i rekreacyjne dla grup i dla osób indywidualnych
  • Nauka i Doradztwo w dziedzinie wędkowania
  • Możliwość smażenia, grillowania, wędzenia wcześniej złowionych ryb

Wędkujemy na:

jezioro Śniardwy
jezioro Mikołajki
jezioro Tałty
jezioro Bełdany
jezioro Mokre
jezioro Białe
jezioro Krzywe
jezioro Wągiel
i inne

Organizowane przez nas wyprawy wędkarskie na mazurskie jeziora stanową ofertę dodatkową naszego gościńca i nie są wliczone w cenę wynajmu domków. Każda wyprawa wyceniana jest indywidualnie – w zależności od wybranego jeziora, ilości osób, sprzętu i przewodnika. Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Państwu w wyborze idealnej opcji dostosowanej do Państwa oczekiwań.

Wyprawy wędkarskie przeznaczone są zarówno dla grup zorganizowanych jak również osób indywidualnych. Obsługujemy doświadczonych wędkarzy, osoby początkujące oraz rodziny z dziećmi które chcą miło spędzić czas. Posiadamy sprzęt i możliwości dostosowane do potrzeb każdego.

Wędkarstwo na Mazurach