Okolica i atrakcje

Gościniec Echo zlokalizowany jest na uboczu miejscowości Piecki zaledwie kilkanaście metrów od głównej drogi. Dojazd możliwy jest szutrową drogą, a sam Gościniec położony jest na skraju łąki. Rozciąga się stąd cudowny widok na pobliski las, oraz jeziorko. Otwarta przestrzeń i wszechobecna zieleń zapewniają cudowny klimat i pozwalają na chwile relaksu, odprężenia i wyciszenia. Zaledwie 10 minutowy spacer zaprowadzi nas nad miejskie kąpielisko z pomostem, placem zabaw dla dzieci i boiskiem do siatkówki. Wszechobecne ścieżki przyrodnicze oraz parki idealnie wypełniają czas przeznaczony spokojny wypoczynek. Dla aktywnych polecamy spływy kajakowe sławnym szlakiem rzeki Krutynia, bądź jazdę konną w pobliskiej stadninie koni Ferensteinów w Gałkowie.

Raj dla wędkarzy

Wszechobecny błękit mazurskich jezior, rzek i potoków jest zauważalny niemal wszędzie. Niezależnie czy poruszasz się po lokalnych drogach czy głównymi trasami – jeziora są wszędzie. Jest to idealne miejsce dla wędkarzy którzy znajdą tu wymarzone warunki dla odpoczynku i relaksu nad wodą, a przy okazji zapolują na taaaaką rybę.

Jeziora w okolicy
Jezioro Brejdyny Jezioro Krzywe Jezioro Wągiel
Jezioro Krzywy Róg Jezioro Jeleń Jezioro Mały Wągiel
Jezioro Majcz Mały i Wielki Jezioro Kołowin Jezioro Białe

Specjalnie dla naszych gości oferujemy wynajem łodzi na pobliskich akwenach. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy specjalnie dla Ciebie łódź na wybranym jeziorze.

Galeria